מה זה Fencekit?

הדרך החדשה


מה זה ?FenceKit

FenceKit – תחילתו של רעיון

גדרות הן הפתרון הטוב ביותר שלנו לקבלת פרטיות, וליצירת תחושת בטחון,  בין אם זה היה בחצר הפרטית שלנו או בבית העסק.  במקומות רבים, גדר גם משמשת אלמנט קישוטי שנועד להוסיף נופח עיצובי למבנה.

בעבר הגדרות נבנו על ידי בעלי מקצוע מיומנים וחומרי הגלם העיקריים היו עץ וברזל. בשנים האחרונות החלו לגדר גם עם אלומיניום..

לכל חומר גלם קיימות עלויות נוספות לעלות הגדר עצמה, עלויות של התקנת הגדר ועלויות התחזוקה השוטפת (שיוף, צביעה מחודשת, טיפול בחלודה..). צוות   FenceKit (לכתוב באנגלית- פשוט לא הצלחתי עם הוורד…) שהוא בעל ידע, וותק וניסיון עתיר שנים הגיע לפתרון מושלם במיוחד עבורכם שבעזרתו גם תהנו מגדר אלומיניום מושלמת וגם תחסכו בעלויות הכרוכות בהתקנה ובחידוש.

פנסקיט – FenceKit, גדר בקליק

שמעתם על הרבה סוגים של גדרות, גם להרכבה עצמית, אז מדוע כדאי לבחור דווקא ב Fencekit  העשויה אלומיניום?

ראשית בואו נבדוק קצת מהו אלומיניום:

האלומיניום הוא מתכת קלה, שצפיפותה שליש מצפיפות פלדה או נחושת, השני בחשילותו אחרי זהב, מקום ששי מכלל המתכות ברקיעותו , מתגבש ומעוצב בקלות. רך יחסית ונוח לעיבוד שבבי. לאלומיניום ברק עמום הנוצר בעקבות שכבה דקה של אלומיניום חמצני – אלומינה, המופיעה מיד בחשיפה לאוויר. האלומינה קשה ביותר, ואינה מתפוררת מגוף האלומיניום, ובכך מקנה לו עמידות גבוהה. כמו כן, האלומיניום חסר תכונות מגנטיות. מוליך בצורה טובה חשמל וחום. (ויקיפדיה)

בנוסף, בעת תהליך האילגון, תהליך אותו עובר האלומיניום על מנת לתפוס צבע טוב יותר, האלומיניום הופך עמיד יותר, לנזקי מזג האויר, ללכלוך או לבלאי!

Fencekit – היא גדר אלומיניום חזקה ועמידה לאורך שנים ואינה דורשת תחזוקה, ניתנת להתקנה באופן עצמאי לחלוטין!. לעומת גדרות מחומרים אחרים ולכן כדאית יותר להתקנה!

המיוחד ב FenceKit שאתם מתקינים לבד ללא צורך בעלויות נוספות עבור בעלי מקצוע.

אז בחרו את הגדר שלכם והתקינו בעצמכם.


מוצר בוטיק במחיר מצויין - FenceKit

9
8
8
7
2