גדר להרכבה עצמית, למה כדאי?

The New Way to


קצת עלינו

ובכן, מספר הבדלים דקים אך משמעותיים! Fencekit הינה גדר איכותית עשוים כולה אלומיניום , מתוכננת להרכבה עצמית ללא ברגים או צורך בקדיחות.
Fencekit היא גדר המגיעה בקיט, ארוזה ומוכנה להרכבה, כל החלקים הדרושים מגיעים בקיט יחד עם חוברת הדרכה קצרה, 3 צעדים ויש לכם גדר! הדבר היחיד שצריך לעשות הוא לקבע את הגדר בקרקע, ולחבר את החלקים זה לזה על פי הוראות ברורות המצורפות לערכה.

למה זה כדאי? פשוט מאוד, בסופו של דבר זה זול יותר. אין צורך בעובדים מטעמנו שיבצעו עבורכם את העבודה, אתם יכולים לבצע את כל עבודת ההתקנה באופן עצמאי, כך שגם אנחנו חוסכים אחזקת מתקינים, וכשלנו זה עולה פחות, גם לכם זה עולה פחות!!
חיכיתם, חסכתם, בדקתם, השוותם, ועדיין זה יוצא יקר! ב Fencekit תרכיבו לבד, וכך תשלמו פחות!
האפשרות לגדר להרכבה עצמית יכולה לספק פתרון מצוין עבור אנשים שרוצים גדר מסביב לחצר הבית, ומוותרים בגלל עלויות. אלומיניום הוא חומר נפלא! חומר עמיד, קל, נוח לעבודה ואינו זקוק לתחזוקה לשנים רבות. עם זאת, אלומיניום הוא אינו חומר זול, וכשמזמינים גדר אלומיניום לפי מטר, עם משלוח והתקנה, זה עלול להגיע להוצאות גבוהות. Fencekit חוסכת לכם בהוצאה הזו. אתם מזמינים בקליק אחד בחנות האינטרנטית, ומקבלים את הגדר בקיט ארוז עד הבית! תוכלו להרכיב את הגדר בשעות ספורות!!
כעת, כשאפשר לקנות גדר להרכבה עצמית בדיוק בעיצוב שאתם בוחרים, , בצבע שאתם רוצים ובגודל שאתם בוחרים, אתם יכולים סוף סוף להתקין את הגדר שתמיד רציתם, בלי הלוואות ובלי הוצאות מיותרות.
לרשותכם מבחר גדול של דגמי גדרות המגיעים בקיטים מוכנים מראש, כולם עשויים אלומיניום, כדי להתקין את הגדר יהיה עליכם לעקוב היטב אחר ההוראות, הכל פשוט להרכבה ואינו מסובך! בכל מקרה, הכנו עבורכם סרטוני הדגמת הרכבה, בדגמים השונים, ניתן להכנס לאתר, ולצפות בסרטוני וידאו המדריכים אתכם שלב אחר שלב כיצד עליכם לקבע את הגדר בקרקע, וכיצד עליכם להרכיב את הגדר חלק אל חלק, עד התוצר הסופי. כל המידע אודות תחזוקת הגדר, מידת העומס שהיא יכולה לעמוד בו וכדומה, מצורפים בעלון מידע בתוך ערכת הגדר ומוזכרים גם באתר בשלב בחירת הדגם, עבור כל דגם בנפרד.

מכירים הרבה סוגים של גדרות, גם להרכבה עצמית, מדוע כדאי לבחור ב Fencekit העשויה אלומיניום?
אז בואו נבדוק קצת מהו אלומיניום.. האלומיניום הוא מתכת קלה, שצפיפותה שליש מצפיפות פלדה או נחושת, השני בחשילותו אחרי זהב, מקום ששי מכלל המתכות ברקיעותו , מתגבש ומעוצב בקלות. רך יחסית ונוח לעיבוד שבבי. לאלומיניום ברק עמום הנוצר בעקבות שכבה דקה של אלומיניום חמצני – אלומינה, המופיעה מיד בחשיפה לאוויר. האלומינה קשה ביותר, ואינה מתפוררת מגוף האלומיניום, ובכך מקנה לו עמידות גבוהה. כמו כן, האלומיניום חסר תכונות מגנטיות. מוליך בצורה טובה חשמל וחום.
בנוסף, בעת תהליך האילגון, תהליך אותו עובר האלומיניום על מנת לתפוס צבע טוב יותר, האלומיניום הופך עמיד יותר, לנזקי מזג האויר, ללכלוך או לבלאי!
גדר אלומיניום היא חזקה ועמידה לאורך שנים ואינה דורשת תחזוקה , לעומת גדרות מחומרים אחרים ולכן כדאית יותר להתקנה!


Our History

office-1
office-1
office-1
office-1